Policijos projektas logoJau įsibėgėjo Utenos policijos asociacijos projektas „Utenos rajono kaimo gyventojų saugumo stiprinimas", finansuojamas pagal vietos plėtros strategijos „Gyvenimo kokybė kaimo vietovėse ir kaimo ekonomikos įvairinimas" II prioriteto „Saugios gyventi kaimo aplinkos kūrimas, gyventojų užimtumo didinimas ir bendruomeniškumo skatinimas" 2.2. priemonę „Kaimo jaunimo padėties gerinimas ir bendruomeniškumo skatinimas".
Projekto tikslas – Utenos rajono gyventojų saugumo stiprinimas per bendruomeniškumą ir jaunimo užimtumo gerinimas.
Projekto partneriai: Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Utenos rajono savivaldybės Vyžuonų seniūnija ir bendrija „Vyžuona".
Projekto metu numatoma organizuoti 9 susitikimus seniūnijose dėl vykdomų prevencinių priemonių, 9 daiktų žymėjimo akcijas, 9 saugumo kelyje akcijas, 2 policijos ir bendruomenės šventes Vyžuonose ir Sudeikiuose, 5 susitikimus su jaunimu, 9 sporto renginius su jaunimu, dviračių maratoną „Mink į Vyžuonas".
Renginių metu gyventojai bus informuoti apie telefoninius sukčius, daiktų ir asmenų apsaugą, prekybą žmonėmis, alkoholio ir narkotikų žalą. Utenos rajono jaunimas ne tik varžysis su policijos pareigūnais sportinių rungtynių metu, bet turės galimybę susipažinti su policijos pareigūno profesija, galimybėmis stoti mokytis į Mykolo Romerio universitetą.

Joomla templates by a4joomla