Informuojame kad Utenos rajono savivaldybės tarybos pratęstas kompensacijų skyrimo terminas prisijungiant prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros baigiasi 2015 m. gruodžio 1 d. Daugiau kompensacijų skyrimo terminas pratęstas nebus. Tad gyventojai, norintys suspėti prisijungti prie minėtos infrastruktūros su kompensacija, turi paskubėti.
Primename, kad kompensacijos taikomos Utenos rajono savivaldybės teritorijoje deklaravusiems savo gyvenamąją vietą ir nuosavybės teise valdantiems pastatą Utenos rajone fiziniams asmenims, kurių vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 202,73 Eur.
101,37 Eur piniginė kompensacija skiriama pastatų savininkams už patirtas išlaidas prisijungiant prie geriamojo vandens tiekimo ar nuotekų tvarkymo infrastruktūros. 202,73 Eur piniginė kompensacija skiriama pastatų savininkams už patirtas išlaidas prisijungiant prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros.

Pastatų savininkams, gyvenamąją vietą deklaravusiems Utenos rajono savivaldybės teritorijoje ir nuosavybės teise valdantiems pastatą, už nuotekų siurblį, įsigytą ir sumontuotą nuo 2014 m. gruodžio 22 d. iki 2015 m. gruodžio 1 d., reikalingą prisijungiant prie nuotekų tvarkymo infrastruktūros, taikomos 101,37 Eur piniginės kompensacijos.
2015 m. rugpjūčio 27 d. Utenos rajono savivaldybės taryba nusprendė nagrinėti pastatų savininkų, kurių vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį viršija 202,73 Eur sumą ir vandentiekio įvado ir/ar nuotekų išvado ilgis yra 50 m ar daugiau, prašymus ir priimti sprendimus dėl kompensacijos skyrimo.
Dokumentų, kuriuos norintys pasinaudoti piniginėmis kompensacijomis pastatų savininkai iki 2015 m. gruodžio 15 d. turi pristatyti Utenos rajono savivaldybės administracijai, sąrašas ir išsami kompensacijų taikymo tvarka yra skelbiama savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt (skyrius „Aplinkos apsauga", poskyris „Vandens tiekimas ir nuotekų tvarkymas"). Detaliau su kompensacijų taikymo tvarka galima susipažinti Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriuje (Utenio a. 4, 220, 221 kab., tel. (8 389) 61609, 61599, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Informaciją parengė Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrius

Joomla templates by a4joomla