2020 07 sauliu stovykla

2020 m. liepos 4-10 dienomis Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė Utenos rajono Vyžuonų miestelyje organizuoja mobiliąją vaikų vasaros stovyklą „VYŽUONOS 2020“. Stovyklautojų amžius 11-18 metų.
Stovyklautojai gyvens palapinėse, prausis ežere, sportuos, turės galimybę susipažinti su pirmosios medicininės pagalbos pagrindais, policijos pareigūnų, ugniagesių, pasieniečių, karių savanorių ir karo policijos darbo įranga ir priemonėmis, dalyvauti žygiuose bendrauti su įdomiais ir žymiais žmonėmis. Taip pat pailsėti nuo kompiuterio, mobilaus telefono, koka-kolos, traškučių ir kitokių kasdienybės palydovų.
Gerą maistą, palapinės stogą, gryną orą ir nepamirštamą patirtį garantuojame mes. Jums reikia pasirūpinti miegmaišiu, sutartimi ir daiktais pagal sąrašą.
Stovykla nemokama Utenos rajono savivaldybės socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų vaikams (tereikia pristatyti tai įrodančius dokumentus). Visiems kitiems stovyklos registracijos mokestis - 15 eurų.
Renkamės- liepos 4 dieną iki 10 val. Vyžuonų mokyklos stadione, Utenos rajone.
Stovyklos uždarymas planuojamas liepos 10 dieną po 14 val.
Registracija iki birželio 30 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pirmadieniais adresu Maironio g.8, 8-17 val. Utena, tel +370 614 73788.

Joomla templates by a4joomla