Pirmadienis

8.30 val. – Nuotolinis savivaldybės vadovų ir seniūnų pasitarimas. 
10 val. Darbas su dokumentais seniūnijoje, seniūnijai svarbių objektų lankymas, būklės vertinimas.
15 - 17 val. Gyventojų priėmimas ir lankymas.

Antradienis

8 val. Seniūnijos darbuotojų pasitarimas veiklos klausimais.
9 - 12 val. Darbas su dokumentais seniūnijoje, einamieji reikalai, dokumentų peržiūra.
13 - 17 val. Darbas seniūnijos teritorijoje pagal gyventojų prašymus.

Trečiadienis

8 val. Seniūnijos darbuotojų pasitarimas veiklos klausimais.
9-17 val. Darbas Utenos rajono savivaldybėje administraciniais seniūnijos klausimais.

Ketvirtadienis

8 val. Seniūnijos darbuotojų pasitarimas veiklos klausimais.
9 -12 val. Darbas su dokumentais seniūnijoje
13 - 15 val. Seniūnijos gyventojų lankymas.
16 - 17 val. Einamieji reikalai.

Penktadienis

8 val. Seniūnijos darbuotojų pasitarimas veiklos klausimais.
9 -12 val. Darbas su dokumentais seniūnijoje, gyventojų priėmimas ir lankymas.
13 - 15:45 val. Seniūnijai svarbių objektų lankymas, būklės vertinimas.


Pastaba: darbotvarkė gali keistis. Su seniūnijos veikla susijusias klausimais skambinti mob. tel.: +370 602 80436, rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:
Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8:00 - 17:00
Penktadieniais 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Utenos rajono savivaldybės administracija, informuoja, kad Utenos rajono gyventojams yra dalinami individualūs konteineriai, skirti stiklo ir visų rūšių (t.y. plastikas, popierius, metalas) pakuotės atliekoms.

Norėdami įsigyti nemokamą individualų konteinerį, skirtą stiklo (žalios spalvos) ir/arba visų rūšių (t.y. plastikas, popierius, metalas) (geltonos spalvos) pakuotės atliekoms surinkti, turi kreiptis į UAB „Utenos komunalininkas“ darbo metu: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.00 val. iki 11.45 val. ir nuo 11.45 val. iki 16.00 val., penktadieniais – nuo 7.00 val. iki 11.45 val. ir nuo 11.45 val. iki 14.45 val. (Rašės g. 4, Utena, 101 kab. tel. pasiteiravimui (8 389) 63 800 arba į savo seniūniją. Pasirašius sutartį su UAB „Utenos komunalininkas“ konteineriai gyventojams bus atvežti sutartu laiku prie individualių namų. Prie sutarties gyventojai gaus atmintines, kaip konteinerius naudoti, kokias atliekas į juos mesti.

Atkreipiame dėmesį, kad už konteinerių ištuštinimą mokėti nereikės.

Stiklo pakuotės konteineriai bus tuštinami 1 kartą per ketvirtį pagal grafiką, o visų rūšių (t.y. plastikas, popierius, metalas) 1 kartą per mėnesį pagal grafiką. Atliekų išvežimo grafikas yra paskelbtas www.utena.lt (Aplinkos apsauga/Atliekų tvarkymas/Didelių gabaritų atliekų surinkimas ir www.utenoskom.lt (Paslaugos/Atliekų tvarkymas/Atliekų išvežimo grafikas).

Informacija, ką mesti ir ko negalima mesti į konteinerius:

  1. 1.Į stiklo konteinerius (žalios spalvos) galima mesti tik butelius, nuėmus kamščius, žiedelius, foliją. Taip pat galima mesti stiklainius, stiklinius indus ir stiklo duženas. Juos reikėtų išplauti. Popierinių etikečių nugrandyti nebūtina. Į šiuos konteinerius negalima mesti porceliano duženas, akinių stiklų, krištolo, veidrodžių, elektros lempučių, ampulių, armuoto stiklo ir stiklo lakštų (juos mesti galima tik sudaužius į smulkesnius gabalėlius), automobilių langų stiklų, dažais ir tepalais užterštų stiklinių indų, kristalų.
  2. 2.Į visų rūšių galima mesti beveik visas šios medžiagos atliekas: plastikinius butelius nuo mineralinio vandens, limonado, vandens, alaus; polietileno plėvelę, polietileno maišelius; plastikinę pakuotę su įspaustais ženklais PET, HDPE, LDPE, PP (ją reikėtų suspausti). Taip pat indelius ir buteliukus nuo padažų, majonezo, jogurto, indų ploviklio, šampūno, skalbiklio, valiklio. Jų neužmirškite išplauti. Čia galima mesti ir plastikinius žaislus, indus, konservų dėžutes, skardines nuo gėrimų, aliuminio lėkštes, kepimo skardas, metalinius dangtelius, dėžutes ( reikėtų išplauti), popierines bei kartoninės pakuotes: laikraščius, žurnalus, visų rūšių kartonus, vokus, skrajutes, rašomąjį popierių, lankstinukus, knygas bei jų viršelius. Į Šiuos konteineriu negalima mesti bakelių nuo tepalo, taros nuo dažų, antifrizų, kitų pavojingų cheminių valiklių, riebalais, aliejumi užterštų pakuočių, flakonų nuo aerozolių, taros nuo pavojingų cheminių medžiagų, dažais užterštų dėžučių, sauskelnių, vienkartinių servetėlių, popieriaus, padengto plastiku, sutepto riebalais ar kitomis medžiagomis (tepalais, dažais, betonu), dokumentų segtuvų su metalinėmis dalimis.
Gerbiami gyventojai, Jūsų patogumui namuose susikaupusios stambiagabaritės ir buityje susidariusios pavojingos atliekos 2016 m. lapkričio 24 d. bus nemokamai priimamos, atvažiuos speciali UAB "Utenos komunalininkas" mašina. Atliekos priimamos nemokamai tik iš gyventojų. Atliekos priimamos tik išrūšiuotos ir nesumaišytos su buitinėmis atliekomis. Atliekos bus surenkamos visoje Vyžuonų seniūnijoje. Miestelio gyventojai atliekas sukrauna šalia gatvės prie savo namų. Kaimų gyventojai paskambina į seniūniją ir užsiregistruoja tel. 60046, 60047, 60053, 8 686 32269, 8 698 52634 apie turimas atliekas. Jei atliekos nebus priimamos, Jus informuos, kur jas nuvežti. Išvežant didesnius kiekius prašome pranešti ankščiau skelbtais telefonais. PRIIMAMŲ ATLIEKŲ SĄRAŠAS: Stambiagabaritės atliekos: Baldai Langų rėmai Durys Metalo laužas ir jo gaminiai Padangos Elektros ir elektronikos atliekos: Kompiuteriai Televizoriai Šaldytuvai Viryklės Skalbimo mašinos Spausdintuvai Monitoriai Kita namuose naudojam aparatūra Stiklo, keramikos ir plastmasės atliekos: Stiklainiai Klozetai Kriauklės Kiti stambūs stiklo ir keramikos dirbiniai Polietileno ir stambiosios plastmasės atliekos Buityje susidarančios pavojingos atliekos: Liuminescencinės lempos Gyvsidabrio turinčios atliekos Galvaniniai elementai Akumuliatoriai AUTOMOBILIŲ DETALĖS NEIMAMOS Informaciją parengė: Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrius UAB"Utenos komunalininkas Vyžuonų seniūnija

Vyzuonu baznyciaVyžuonų Šv. Jurgio bažnyčia - gotikinės architektūros paminklas, saugomas valstybės. 2016 m. Vyžuonų bažnyčia Šv. Marijos Magdalenos atlaidų metu – liepos 24 d. šventė 610 metų jubiliejų. 1406 metais pastatytai mūrinei bažnyčiai suteiktas Šv.Jurgio vardas. Kunigaikščių Radvilų laikais, XVII a. pradžioje, ją buvo perėmę evangelikai reformatai, tačiau to paties amžiaus pabaigoje katalikai ją vėl atgavo. Bažnyčia ne kartą buvo niokojama, degusi, dažnai remontuojama. Per miestelio gaisrą 1796 m. bažnyčia visiškai sudegė. 1811 m. restauruota. Dabartinę išvaizdą Vyžuonų Šv. Jurgio bažnyčia įgavo po 1891-1892 m. remonto ir perstatymo darbų, atliktų klebono Antano Drukteinio rūpesčiu - bažnyčia padidinta, primūrytas bokštas. 2016 m. Utenos rajono savivaldybės lėšomis atnaujintas Vyžuonų Šv. Jurgio bažnyčios fasadas.

Daugiau informacijos apie Vyžuonų Šv. Jurgio bažnyčią >>>

 

Vyžuonėlių kaimo bendruomenė
adresas: Vyžuonėlių k., Vyžuonų sen., Utenos rajonas.
Pirmininkė Miglė Gaučienė, tel. +370 622 93817

Įmonės kodas 300647599

Adresas Sprakšių k., Vyžuonų sen., Utenos r.

Telefonas +370 389 75235

pirmininkė Laimutė Zaborskienė, tel. 8 677 49 566, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Sprakšių k.,Lukno g.

Vyžuonų seniūnijoje savo veiklą vykdo vyžuoniškių bendrija „Vyžuona" ir trys kaimo  bendruomenės - Sprakšių, Šiaudinių ir Vyžuonėlių.

Vyžuoniškių bendrija „Vyžuona"

Sprakšių kaimo bendruomenė

Šiaudinių kaimo bendruomenė

Vyžuonėlių kaimo bendruomenė

 

 

Įmonės kodas 184264875.
Adresas: Šilo g. 4, Vyžuonų miestelis, Utenos rajonas.
Pirmininkė Renata Davniukienė, telefonas: +370 687 47418.

Vyžuoniškių bendrija „Vyžuona" įkurta 2002 m. Bendrijos veikla orientuota į kaimo žmonių telkimą bendram tikslui, pilietinio aktyvumo skatinimą ir tautiškumo puoselėjimą. Bendrija- daugelio miestelio švenčių iniciatorė. Ypatingai smagūs tradiciniai kraštiečių sambūriai, vykstantys per Marijos Magdalietės atlaidus, stengiamasi išradingai paminėti valstybines šventes, dalyvauti bendruomenių sąskrydžiuose.

„Vyžuona" bendradarbiauja su seniūnija, mokykla, bažnyčia, miestelio biblioteka, vaikų dienos centru ir atvira jaunimo erdve, medžiotojų klubu „Vyžuonos" ir kt.

Vykdomi projektai, skatinantys aktyvų gyvenimo būdą, sveiką gyvenseną. Bendruomenės iniciatyva įkurta treniruoklių salytė, o bendrijos patalpose laukiamas kiekvienas vyžoniškis ir miestelio svečias. Bendrija prisideda prie tradiciniu tapusio renginio - sveikatinimo iniciatyvos „Mink į Vyžuonas". „Vyžuonos" iniciatyva įkurta vieša erdvė jaunoms šeimoms, su modernia žaidimų aikštele, kur gali burtis jaunos šeimos, o ateities planuose- paslaugų centras (su skalbykla, kirpyklos patalpa, sale bendriems susibūrimams, muziejaus kampeliu).

Siekiant priminti, kad gyvename istoriškai turtingame krašte, bendrijos planuose - pažintinis, turistinis takas per Vyžuonų miestelį, taip pat literatūrinė kelionė per miestelį, kurios metu dalyviai galės susipažinti su rašytojais kilusiais iš šio krašto. Labai tikimės, jog jau greitu laiku galėsime kviesti miestelio svečius dalyvauti edukacinėse programose, kurių metu dalyviai nusipins vyžas, susirauks naginių porą ar kojas šildysis naujuose veltiniuose. Mažieji galės pasigaminti kalėdinių žaisliukų eglutei, nusipinti adventinį vainiką, o artėjant pavasario šventėms namus pasipuošti savo rankomis gamintais paukštukais.

Joomla templates by a4joomla