2014 05 24 2014 m. gegužės 24 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos Vyžuonų seniūnija, vyžuoniškių bendrija „Vyžuona", Utenos policijos aosciacija, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, VĮ „Utenos regiono keliai", ES „Leader" programa, Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9 rinktinė pakvietė į šventę „Mink į Vyžuonas". Šventės dalyviai, dalyvavę dviračių žygyje, rinkosi Utenoje, prie UAB „Utenos vandenys", kur vyko dalyvių registracija ir buvo duotas startas dviračių žygiui. Pakeliui žygio dalyviai ilsėjosi Kaliekiuose.

O pasiekus Vyžuonas, Vyžuonų pagrindinės mokyklos stadione šventės dalyvių laukė įvairios sportinės varžybos ir rungtys: smiginio, tinklinio, pasagos mėtymo. Sumaniausieji varžėsi "Protų mūšyje". Mažieji džiaugėsi arkliuku poniu, ir vaikai ir suaugusieji galėjo pajodinėti ūkininko Arūno Smalsčio žirgais, pabendrauti su policijos draugu Amsiu.

Visus džiugino policijos kinologo (Audrius sakė, kad iš Molėtų – patikslinti) ir jo auklėtinio tarnybinio šuns pasirodymas. Į šventę įsiliejo ir Utenos baikeriai, kurių plieniniai žirgai itin domino technikos mėgėjus. Na, o tradiciškai renginiuose Vyžuonose dalyvaujančių šaulių košė tapo smagiu šventės baigiamuoju akcentu. Sportinių rungčių nugalėtojai, jauniausi dalyviai, organizatorių pagalbininkai (Vaida Mazuraitė, Arūnė Smalstytė, Ineta Mikalauskaitė, Daumantas Pošiūnas  ir kiti) apdovanoti šventės organizatorių prizais ir Vyžuonų seniūno Audriaus Remeikio padėkomis. Šventės organizatoriai taip pat dėkoja ir šventės rėmėjams: ūkininkui Arūnui Smalsčiui, UAB „Utenos duona" direktoriui Viliui Jasiūnui, Rimantui Gučiui už paramą ir pagalbą, organizuojant renginį.

 

Joomla templates by a4joomla